Jmenuji se Markéta Popelková

Je mi 35 let a jsem máma dvou ďáblíků Davídka a Mikšíka. 

Jsem požitkářka, která miluje život a užívám si každý přítomný okamžik tady a teď.😍

Dorty od Popelky jsem pekla 8 let. Miluji tu hru chutí a vůní, které se linou kuchyní a vždycky to byl pro mě relax. Toužila jsem po své dortové výrobně, ale život mi nakonec připravil trošku jinou cestu.

Protože mě baví pomáhat ostatním, podporovat je a motivovat, založila jsem před 2 lety FB skupinu Sladké pečení s Popelkou, kde je už přes 4000 sladkých nadšenců. Vzájemně se tam inspirujeme, radíme  si, pořádám i tematické týdny a společná pečení. Sdečně Tě zvu, pokud Tě to láká, přidej se k nám. 😊

Také jsem vytvořila 4týdenní online kurz: Slavnostní dorty snadno a s radostí, kde učím jednoduché krémové dorty, které nadchnou každého oslavence. Již brzy bude znovu dostupný, pokud chceš o tom vědět mezi prvními, přihlaš se emailem na čekací listinu zde: kurz slavnostní dorty snadno a s radostí.

V roce 2021 přišla velká životní změna, když jsem zůstala náhle s dětmi sama, rok a půl se řešil rozvod a já se ještě dávala dokupy po smrti maminky. Bylo to hodně náročné období, kdy jsem se znovu odrážela od úplného dna a znovu jsem na sobě pracovala den co den, abych se nezhroutila a ustála si nejrůznější kopance. V této době mě láska k dortům na chvíli opustila, protože už mi nezůstal moc prostor na pečení a priority byly jinde.

Rok 2023 mě zavedl na novou životní cestu, začala jsem studovat moje milované Feng shui, díky kterému chci pomáhat i ostatním lidem harmonizovat jejich domovy a využívat podpůrnou energii, kterou mají kolem sebe, ve svůj prospěch.

Začala jsem si plnit i svoje dětské sny, dopřála jsem si intenzivní půlroční kurz zpívání a začala jsem konečně cestovat po celém světě. 🥰

Do života mi přišel také nový podnikatelský projekt Social retail, kde máme moc fajnovou a podporující business rodinku a užívám si všechny benefity, které mi tato spolupráce přináší. Díky seberozvoji můžu růst a směřovat vpřed a díky úžasným produktům se cítím opět skvěle.

Moc se těším, co dalšího mi ještě život přinese ❤