Kdopak je ta Popelka?

Nadšená dortařka

Bylo nebylo, přibližně před 30 lety se narodila malá holčička. Jak čas plynul, z holčičky se stala vystudovaná a zaměstnaná mladá žena, avšak stereotypní práce jí ubírala radost ze života.

Jednoho krásného dne se rozhodla, že potřebuje začít něco tvořit a protože dorty obdivovala už dlouho, byly pro ni jasná volba. A tak se stalo, že v únoru 2015 nakoupila své první cukrářské náčiní a pustila se do pečení.

Natolik jí to začalo bavit, že peče a tvoří každou volnou chvíli a když není právě co tvořit, tak alespoň čerpá inspiraci a kochá se nádherou cukrářského umění.  

Máma na plný úvazek

Momentálně je maminkou na plný úvazek. A o nějaké mateřské dovolené si může nechat jenom zdát. Doma se nezastaví, protože vše řídí dva ďáblíci Davídek a Mikešek.

Snílek i realistka

Tahle Popelka se rozhodla vzít život do svých rukou. Má velké sny a cíle, na kterých pilně pracuje, aby si je mohla splnit.

A jaké to jsou? Předně dělat práci, která ji naplňuje a díky tomu mít více času na sebe a svoji rodinu. V hlavě už se jí rýsuje projekt vlastní výrobny dortů, brzy možná napeče i Vám.